O akci YOGAFALL

Naše povahy, životy a osudy jsou barevné a rozmanité jako podzimní příroda sama. Všichni toužíme po pestrém a barvitém životě, plném energie, lásky a štěstí, toužíme po přítomnosti spřízněných duší, které nás dovedou rozveselit, pobavit a dát našim životům smysl. S blížící se zimou se nám nedostává energie, podzimní plískanice občas vyvolají úšklebek na tváři, a my jsme si řekli, proč bychom tento čas nevyužili k rozproudění energií, jak naší osobní, tak i té společné, lidské...

Nechte všechny starosti doma na věšáku, odhoďte zábrany, problémy a splíny a přijďte si vyrazit z kopýtka. Jóga nabízí řadu různobarevných cest, jak přijít k poznání sebe sama. Na Yogafallu si užijete kupu legrace, poznáte fajn inspirativní lidi, dozvíte se něco o józe a vyzkoušíte si ji pod taktovkou zkušených instruktorů a učitelů jógy. Pojďme se tudíž nechat svlažit padající barevnou energií jógy, vdechnout svému bytí trochu vitální energie a spojit se s všepodtrhujícím vědomím existence a vlastním Já. 

Nebude nouze ani o zábavu ani o sdílení hlubokých poznání, které přicházejí skrze letitou, vytrvalou praxi. Letošní téma je svět jemných energií, intuice, hojení a kontakt s tím, co leží za hranicemi naší mysli, ega, smyslů a racionality.

Yogafall je určen všem bez omezení věku, začátečníkům i pokročilým a i těm, kteří se s jógou zatím nepotkali, ale jsou zvědaví, jestli právě jim může něco nabídnout. Nezapomeňte si s sebou vzít krom podložky a pohodlných věcí na cvičení také dobrou náladu a zvídavou mysl:-)

 

"Když je všechno Já, tak si přece nebudu ubližovat.
Radost nepotřebuje důvod, vyrůstá ze sebe jako Bůh.
Radost, která potřebuje příčiny, není radostí, nýbrž zábavou."

~ František Drtikol

Pobalte si tedy jógamatku, nějaký slušivý a pohodlný obleček na cvičení, nějaké to písátko a přijďte se s námi bavit! Těšíme se!

 

Ostatní partneři: